
Komplet Pościeli bawełnianej - sara boho - 220x200 - bawełna 100% na zamek
Cena regularna:
169,90 zł
towar niedostępny

Opis
KOMPLET POŚCIELI - 220x200
rozmiar: 1 szt. szer.220x dł.200 cm
poszewka: 2 szt 70x80 cm
materiał: 100% bawełny renforce
zapięcie: zamek
kolor: stalowy
Gramatura: 115 g/m2
Pościel uszyto z 100% bawełny z nadrukiem który gwarantuje niezwykłe nasycenie kolorów co sprawia, że nadruk nie traci swojej intensywności, nawet po wielu praniach.
Proces sanforyzacji sprawia, że tkanina nie kurczy się i jest trwała. Gwarancja zachowania rozmiaru dzięki temu procesowi.
Pościel jest jedwabiście miła i subtelna w dotyku, dająca jednocześnie uczucie odprężenia. Została starannie uszyta z wysokiej jakości oddychającej bawełny a gęsty splot sprawia, że pościel pięknie prezentuje się w nowoczesnym wnętrzu. Zamek błyskawiczny z suwakiem wszyty w jednym z boków umożliwia szybką i bezproblemową zmianę poszwy.
Produkt posiada atest na brak substancji szkodliwych.
Oeko-Tex Standard 100 to Certyfikat jakości tkanin wykonanych wyłącznie z materiałów nieszkodliwych dla zdrowia uznawany na całym świecie.
Proszę pamiętać, że każdy komputer, tablet lub smartfon przedstawia kolory według indywidualnych ustawień, zatem kolory nieznacznie mogą różnić się od tych przedstawionych. Tolerancja wymiarów +/-3 cm